Drukuj
Kategoria: Biznes

Właśnie zakończyło się spotkanie biznesowe istotne dla twojej dalszej kariery. Pierwsze wrażenie zrobione, teraz pora na utrwalenie w pamięci słuchaczy nie tylko twojej osoby, ale i wizerunku firmy, którą reprezentujesz. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego założenia jest wręczenie zgromadzonym osobom stosownego gadżetu firmowego. Pytanie brzmi: „Jaki gadżet firmowy wybrać?”

Współcześnie istnieje wręcz morze gadżeciarskich możliwości. Najczęściej logo firmy jest umieszczane na akcesoriach biurowych (długopisy, notesy, kieszonkowe kalendarzyki, pendrive’y), podręcznych gadżetach użytkowych (smycze, breloczki, kubki, parasolki) lub odzieży (bluzy, koszulki, czapeczki). Są to dość utarte formy reklamy, które może nie zaskoczą osoby obdarowywanej, ale sprawdzą się w każdej sytuacji i z pewnością będą często stosowane ze względu na swój praktyczny charakter.

Firmowe słodkości to z kolei forma reklamy, która idealnie sprawdzi się zarówno na kameralnych spotkaniach w siedzibie firmy, jak i na dużych imprezach masowych. To niebywałe ile może zdziałać tak proste rozwiązanie jak cukierek owinięty w papierek z logo firmy.

Chcąc być oryginalnym i wywołać u odbiorcy gadżetu tak zwany efekt „wow” warto sięgnąć po mniej sztampowe rozwiązania i zdecydować się na naniesienie znaku firmowego na hamak, bidon, sprzęt grillowy czy portfel. Tego typu niespodzianki mogą stanowić ciekawą nagrodę konkursową czy też formę prezentu, którym można obdarować stałego klienta firmy.

W dzisiejszych czasach stosowanie właściwej reklamy to jedna z podstaw funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku. Na szczęście drogie billboardy czy spoty reklamowe to nie jedyna forma rozgłosu, po jaką można sięgnąć. Tańszym i mniej nachalnym sposobem na zaakceptowanie swojej obecności jest rozdawanie zarówno obecnym jak i potencjalnym nabywcom gadżetów firmowych. Estetyka wykonania, praktyczny charakter, ciekawy wygląd oraz aspekt wręczenia gadżetu, jako formy prezentu – to wszystko wpływa na budowanie świadomości marki oraz pozytywnych skojarzeń względem firmy. Jednak by działanie to przyniosło zamierzony efekt konieczny jest właściwy dobór gadżetu do grupy docelowej. Rodzajów gadżetów firmowych jest naprawdę wiele, dlatego przy ich wyborze i kreacji warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. Jak ich znaleźć? Nic łatwiejszego. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową: www.art-office.pl i oddać się w ręce wykwalifikowanego zespołu, który zna się na swoim fachu.