Drukuj
Kategoria: Biznes

Każdy pracodawca doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak istotną rolę odgrywają dobre relacje między pracownikami. Oczywiście te są budowane przez wiele miesięcy, jednak bezsprzecznie dobrym pomysłem na ich poprawę jest organizacja imprezy firmowej. Poza zacieśnieniem więzi pomiędzy pracownikami takie spotkanie, organizowane choćby raz w roku, dobrze wpłynie na poprawę relacji między różnymi działami oraz pomoże zbudować grupę dążącą do wspólnego celu.

Organizacja imprezy firmowej

Naturalnie pomysłów na zorganizowanie spotkania integracyjnego jest mnóstwo i każde z nich ma swoich zwolenników. Największą popularnością cieszy się oczywiście wynajęcie knajpy czy sali w restauracji i wspólne biesiadowanie właśnie w tym miejscu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również aktywny wypoczynek na spływie kajakowym, czy gra w paintball. Trudno się temu dziwić, bowiem odrobina rywalizacji na pewno zwiększa zaangażowanie pracowników, a późniejszy wypoczynek przy dobrym posiłku i alkoholu pomaga w budowaniu dobrych relacji.

Impreza firmowa w hali targowej

Nietypowym, ale bezsprzecznie godnym uwagi pomysłem wydaje się organizacja imprezy integracyjnej w hali targowej. W Warszawie nietrudno znaleźć punkt, który spełni oczekiwania organizatora. Hala targowa Warszawa jest idealnym miejscem na urządzenie spotkania, bowiem daje naprawdę ogromne możliwości – organizację koncertu, interesującego pokazu (chemicznego, czy mody) lub imprezy tematycznej. Ostatni wariant daje wyjątkowo dużo możliwości. Można zasugerować pracownikom imprezę tematyczną, np. legendy Hollywood, postaci z filmów, czy wieczór wenecki, a zadaniem każdego będzie przebranie się zgodnie z tematem imprezy. Dodatkową atrakcją wieczoru może być zaaranżowanie jednego z popularnych teleturniejów jak np. Familiada, czy Jeden z dziesięciu. Pracownicy na pewno zaangażują się w ciekawy projekt i na długo zapamiętają taką imprezę.