Drukuj
Kategoria: Motoryzacja

Ofert sprzedaży używanych Citroënów możesz znaleźć wiele. Nie daj się jednak zwieść chwytliwym tytułom ogłoszeń. Zachowaj ostrożność, sprawdź wszystkie dane, jakie sprzedający umieścił w jego treści i porównaj je ze stanem faktycznym pojazdu. A najlepiej skorzystaj z pomocy specjalistów z programu Citroën Select, wówczas udany zakup masz gwarantowany. Na czym polega ten program i jak można z niego skorzystać?

Citroën Select – udany wybór i pewny zakup

Kupno używanego samochodu może okazać się dla nas przykrą niespodzianką. Szczególnie, kiedy nie znamy tajników motoryzacji i nie mamy doświadczenia w handlu samochodami używanymi. Niestety nie wszystkie spośród dostępnych na rynku ofert są uczciwe. Jak znaleźć prawdziwą okazję? Co zrobić, aby nie dać się oszukać? Odpowiedź jest prosta – skorzystać z programu Citroën Select.

Zakup używanego auta od ekspertów z sieci Citroën Select to rozwiązanie, które gwarantuje udany zakup. Dealerzy należący do tego programu oferują bowiem używane samochody, które przed dopuszczeniem do sprzedaży poddawane są bardzo skrupulatnym przeglądom. Kupujący zaś mają dostęp do wszystkich ważnych informacji, począwszy od rzeczywistego przebiegu, na aktualnym stanie technicznym pojazdu skończywszy. Jakość oferowanych samochodów potwierdzają certyfikaty DEKRA, które wystawiane są na podstawie bardzo szczegółowych kontroli 150 najważniejszych z punktu widzenia eksploatacji i bezpieczeństwa punktów.

Ponadto używane samochody, sprzedawane w ramach programu Citroën Select, objęte są roczną lub dwuletnią gwarancją bez dodatkowych opłat oraz bez limitu kilometrów. Niektórzy dealerzy, tak jak Auto Centrum Golemo, w celu zapewnienia swoim klientom maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania pojazdu do gwarancji dołączają pakiet Assistance na terenie Europy. Taki pakiet działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę i zapewnia m.in. auto zastępcze na czas naprawy samochodu, który ulegnie awarii.

Jak widać, zakup takiego auta nie wiąże się zatem z żadnym ryzykiem. Czego niestety nie można powiedzieć o transakcjach, przeprowadzanych przez prywatne osoby czy nieautoryzowane punkty sprzedaży.

Jak skorzystać z programu Citroën Select?

Wystarczy zwrócić się do dealera Citroën Select, resztą zajmą się już specjaliści. Adresy salonów możemy znaleźć na stronie internetowej programu citroenselect.pl.

Należący do programu sprzedawcy nieustannie rozbudowują swój asortyment. Znajdziemy w nim zarówno używane samochody osobowe, jak i używane auta dostawcze marki Citroën. A poszukiwania odpowiedniego dla nas pojazdu możemy rozpocząć bez wychodzenia z domu przy użyciu internetowej wyszukiwarki aut używanych.

Martwisz się o finanse? Niepotrzebnie, dealerzy Citroën Select i na to mają odpowiedź. Możemy skorzystać z atrakcyjnych ofert finansowania, które są przygotowywane indywidualnie według naszych potrzeb i oczekiwań.