Drukuj
Kategoria: Projekty

Woda to podstawowy składnik naszego organizmu, niezbędny dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania. Zwłaszcza w czasie upałów powinniśmy pamiętać o regularnych nawadnianiu, a pracodawcy zobowiązani są dostarczyć wodę dla pracowników. Sprawdźmy, na jakie aspekty zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy i jak dokonać właściwego wyboru dla dobra zarówno firmy jak i pracowników.

Woda dla firm

Wybierając dostawcę wody dla firmy np. https://wodadlafirmy.pl/, ważna jest nie tylko cena, ale też jej jakość. Dostarczenie organizmowi niezbędnych minerałów wraz z wodą pozwoli na prawidłowe i wydajne funkcjonowanie, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Zależy od tego zarówno praca mięśni, jak i mózgu. Dlatego zadbajmy o to, by była ona zmineralizowana.

Dystrybucja wody mineralnej

Ważnym aspektem przy zamówieniach wody dla pracowników stanowi sposób jej dostarczania. W biurach częstym sposobem udostępniania jej są dystrybutory. Nie zawsze jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Dystrybutory cechujące się dostępem do szerokiego grona są potencjalnym środowiskiem dla drobnoustrojów. Z tego względu bezpieczniejszym sposobem będzie dostarczanie tego napoju w butelkach. Sprawdzi się to zarówno w biurach, jak i na placach budowy lub innych miejscach pracy zlokalizowanych poza pomieszczeniami. Dobrej jakości butelkowana woda dla firmy dostępna jest na przykład tutaj.

Cechy dobrej wody

Istnieje kilka czynników decydujących o dobrej jakości wody. Należą do nich wspomniane już:

Warto zwrócić uwagę, czy wybrana hurtownia podaje charakterystykę produktu oraz udostępnia informacje o miejscu pozyskiwania. Pozwoli to uniknąć problemów zdrowotnych związanych z jej piciem pochodzącej z niesprawdzonego źródła oraz ewentualnym jej zanieczyszczeniem.

Hurtownia

Gdy wybieramy dostawcę, naturalnym pytaniem jest cena i czas dostawy. Dlatego hurtownia i większe zamówienia będą bardziej opłacalne, pozwalające zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt groszy na każdej butelce. Warto też upewnić się, że dostawa zostanie zrealizowana możliwie szybko i dotrze do wybranego przez nas miejsca. Wybór hurtowni zdejmie z naszych barków konieczność samodzielnego zapewnienia wody dla pracowników i zadba o jej odpowiednią jakość. Istnieją również hurtownie oferujące darmową dostawę, co stanowi dużą oszczędność.

Wybierzmy taką hurtownię, która dostarczy pracownikom możliwie świeżą wodę, pozyskiwaną ze źródła bezpośrednio przed dostawą. Unikajmy firm, które przechowują wodę miesiącami w magazynach.

Dobry dostawca wody jest ważnym czynnikiem decydującym o zdrowiu pracowników. Warto zaufać w tej kwestii profesjonalistom, którzy zapewnią wysokiej jakości usługę, nie obciążając przy tym budżetu firmy.