Drukuj
Kategoria: Technologie/IT

Na rynku nowoczesnych telefonów znajduje się wielu producentów, którzy oferują całą gamę swoich wyrobów. Znalezienie najlepszego dla nas smartfona nie należy do najprostszych.

Ceny telefonów wahają się niemal od 200 zł do aż 5000 tys. zł. Naturalnie są także smartfony, których wartość osiąga kwoty mln euro. O takiej cenie decyduje ekskluzywne wykonanie tych sprzętów przykładowo ze złota, czy też przystrajanie ich kamieniami szlachetnymi.

Do potentatów, którzy stanowią nowe trendy zaliczyć można firmy takie jak Sony, LG, Apple, Microsoft czy Samsung.

W przypadku koreańskiej firmy w ostatnim czasie miała miejsce premiera ich najnowszego smartfona z topowej linii S, czyli Galaxy S7. Jest to 7 odsłona flagowego modelu Samsunga. Smartfon jest już dostępny w sklepach i przyciąga klientów nie tylko swoją stylistyką, ale i parametrami. Smartfon obsługuje nowy Android 6.0 Marshmallow. Wyposażony jest również 4 GB ram a także ośmiordzeniowy procesor. Zintegrowana pamięć ma 32gb i zupełnie wystarczy . Dla bardziej wymagających koreański potentat dał możliwość poszerzenia pamięci o kolejne 200gb. Ekran ma 5.1 cala, zbudowany jest w systemie Super AMOLED i jest odporny na wodę. Producent podobnie jak reszta firm położył ogromny nacisk na aparat. Fotografie robione Galaxy S7 są bardzo ostre, a kolory bardzo realnie oddają fotografowane elementy. Przedni aparat posiada matrycę 5 mpix, a tylny posiada 12 mpix. Podobnie jak wcześniejszy model S7 pozwala ładować się bezprzewodowo.

W sklepach znaleźć możemy sporo przeróżnych gadżetów i akcesoriów do S7. Swoją stylistyką i parametrami telefon może zdecydowanie rywalizować z produktami innych marek i tworzyć nowe standardy.