Drukuj
Kategoria: W wolnym czasie

Technologia idzie obecnie bardzo do przodu, dawniej mogliśmy marzyć o czymś takim jak: odkurzacz robot, czy też taki, który ma dodatkową opcję mycia podłóg. Jednakże, najbardziej znanym i wygodnym urządzeniem w większości domów oraz lokali gastronomicznych są zmywarki.

Jeśli chodzi o osoby, które mają własną firmę w branży gastronomicznej i nie tylko, to również mogą zapomnieć przeważnie o tym, aby zatrudniać człowieka na zmywak. Tutaj również pomyślano o tej kwestii, ponieważ w sklepach internetowych znajdziesz mnóstwo ofert zmywarek gastronomicznych, które mają wiele opcji. Są odpowiednie dla barów, restauracji, do firm cateringowych, ponieważ jak nam już wiadomo, mają największe zapotrzebowanie jeśli chodzi o zużywanie i mycie naczyń.

Zanim jednak zdecydujesz się na kupno takiej zmywarki, warto rozważyć kilka ważnych kwestii, które wspomogą Ci w wyborze tej odpowiedniej dla swojej firmy. Od samego wyboru, można dostać zawrotu głowy, nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ niemal wszystkie są przeznaczone do każdego typu oczekiwań dla klienta.

Jeśli jesteś przed zakupem, zastanów się:

Jak już sami zdążyliśmy zauważyć, każda specjalność zawodowa, ma dostosowane zmywarki do odpowiednich naczyń. A zatem, rodzaje tych sprzętów zależy od branży:

Zmywarka uniwersalna gastronomiczna w porównaniu do tej zwykłej różni się tym, że ta domowa posiada jedną komorę do mycia z dwoma koszami, środki myjące dozujemy ręcznie, a oczekiwanie na umycie naczyń wynosi najkrócej od 30 - 90 min. Najwyższa temperatura to 60 stopni, ma dwa ramiona myjące, natomiast zużycie wody na jeden cykl wynosi od 11l do 20 l. Natomiast gastronomiczna uniwersalna posiada komorę wyparzania jak również mycia. Czas mycia wynosi od 120 - 180 sekund, zmieści się tam nawet 400 talerzy, środki czystości są dozowane automatycznie, a jeden cykl mycia zużywa ok. 3l wody. Ceny wahają się pomiędzy 3 - 12 tys. złotych, w zależności od firmy. Największy wybór zmywarek uniwersalnych znaleźć można w sklepie https://ngastro.pl/1059-zmywarki-uniwersalne warto zapoznać się z tą ofertą.