Wielu pracodawców myśli nad tym, jak poprawić sprzedaż, zdobyć nowych klientów i rozwinąć własną firmę. Szukają bardzo trudnych i dalekich rozwiązań, a może po prostu warto poszukać gdzieś bliżej? Może lepiej zmotywować do pracy własnych pracowników, poprawić ich samopoczucie i sprawić, aby praca kojarzyła się z przyjemnymi chwilami?

Znakomitym pomysłem, szczególnie w dużych firmach, są imprezy integracyjne, które pozwalają poznać się bliżej wszystkim pracownikom, spędzić ze sobą miłe chwile i się wspólnie bawić. Polepszone i bliższe relacje, później wpływają bardzo pozytywnie na kontakty w pracy a zadowolony pracownik, który się bardziej poświęca pracy, pracuje z przyjemnością i zawsze może do kogoś innego, z kim ma dobre stosunki, zwrócić się o pomoc, jest bardziej wydajny. Wśród dużych firm dobrym pomysłem jest wynajęcie większej hali, najlepiej z noclegiem w pobliżu aby również można było tam spędzić noc po imprezie integracyjnej i zorganizowanie czegoś ciekawego w niej - na przykład koncertu, pokazów z bańkami mydlanymi.

Wiele większych miast posiada znakomite miejsca do tego typu spotkań a nawet kilka rodzajów jak hotel z większą restauracją mogącą pomieścić nawet kilkaset osób, w okresie letnim może to być plener a kiedy jest chłodniej większa hala. Warszawa jest na to znakomitym przykładem, w tego typu dużych miastach działa mnóstwo hal i większych placówek, które w swojej ofercie mają duże imprezy integracyjne.

Podsumowując, imprezy integracyjne wśród większych firm to znakomity pomysł, który niesie za sobą same korzyści. Jest to okazja na bliższe poznanie się pracowników i zbliżenie ich relacji, dzięki czemu współpraca później w firmie i atmosfera będzie znacznie lepsza, bo przecież znacznie przyjemniej pracuje się w gronie znajomych, z którymi można luźno porozmawiać niż z osobami obcymi, z którymi mijamy się tylko na korytarzu. To zapewni firmie znacznie lepsze wyniki w sprzedaży i pozwoli na ogólny rozwój, ponieważ dobra kadra pracownicza oznacza wysoko cenioną firmę.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: