samsung - niezastąpiona pomoc domowa czyli pralka

Do długiej listy koszmarów młodych ludzi, którzy właśnie opuścili rodzinne cztery kąty i rozpoczynają życie na własną rękę, należy z pewnością pranie. Jak wybrać pralkę, aby stała się skuteczną pomocą domową w mieszkaniu i nie sprawiała problemów tym, którzy właśnie opuścili rodzinne gniazdko?

Czystość bez ogromu pracy

Cóż… Dla tych, którzy właśnie przenieśli się do wymarzonego M3 i zamieszkali z grupą przyjaciół lub też zdecydowali się na wyjęcie przyjemnej kawalerki, porządek z pewnością nie będzie grał pierwszorzędnej roli. W końcu to już własne mieszkanie, gdzie można wprowadzić własne zasady, a te będą wiązać się z niemałą ilością imprez i spotkań ze znajomymi. O plamy z wina lub sosu pomidorowego na ubraniach nie trudno, a pozbycie się ich nie powinno przysparzać zbyt wielu problemów.

Dlatego ważne, aby pralka w mieszkaniu pozwalała w łatwy sposób dobierać odpowiedni program prania, który w skuteczny sposób usunie wszelkie zabrudzenia z ubrań. Świetnym wyborem okazuje się Samsung Eco Bubble, który posiada funkcję Stain Away pozwalającą delikatnie i dogłębnie usuwać każdy rodzaj plam.

Szybko, łatwo i oszczędnie

Technologia Eco Bubble wykorzystana w pralce Samsunga posiada jeszcze jeden dodatkowy atut, który dla każdego będzie niezwykle istotny. Formuła tworzy super skuteczną pianę z użytego detergentu, powietrza i wody, w czego efekcie powstają bąbelki wchłaniane przez tkaninę szybciej niż zwykły proszek lub płyn. Gdzie tutaj korzyść? Pranie w tej technologii będzie skuteczne nawet w chłodnej wodzie, czego wynikiem mogą być spore oszczędności związane z mniejszym zużyciem energii. A to bezpośrednio przełoży się na zasobność portfela.

Podobnie, jak pieniądze, ważny jest również czas – także i ten, który poświęcamy na domowe obowiązki. Funkcja Last Memory pozwala zaoszczędzić go nieco już podczas samego przygotowania prania – pralka nie wymaga programowania każdorazowo, a pamiętając ostatnie ustawienia pozwala rozpocząć je jednym przyciskiem. A dla tych, którzy chcą zaoszczędzić jeszcze więcej czasu dedykowana jest funkcja Quick Time Wash umożliwiająca pranie nawet w ciągu 15 minut.

Nowoczesne technologie? Jak najbardziej!

Każdy młody człowiek podnosi komfort i wygodę swojego życia korzystają z nowoczesnych technologii. Używanie smartofna jest właściwie codziennością, dlaczego więc nie wykorzystać go również w przypadku… prania? Funkcja Smart Check wykorzystana we wspomnianym już modelu pralki pozwala lokalizować jej usterki przy użyciu telefonu umożliwiającego skanowanie LED. System sam wykrywa błędy i pozwala je naprawiać bez przeglądania nudnej instrukcji i wzywania mechanika. Prawda, że proste?

Skromnie, lecz elegancko

Małe mieszkania, szczególnie kawalerki, bywają zwykle niewielkie, a każdy ich m2 jest na wagę złota. Warto więc zadbać o to, by sprzęt AGD, bez którego nie można się obyć, zajmował jak najmniej miejsca w łazience lub kuchni. W tym przypadku sprawdzi się pralka o dużej ładowności (ok. 6 kg) lecz w wersji slim. Jeśli mieszkanie jest wykończone nowocześnie – świetnie jeśli i ona będzie wykonana atrakcyjnie i stanie się ozdobą wnętrza, w którym będzie na co dzień używana.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: