Ostatnio wszelkie massmedia pokazały tragiczne zdjęcia z okropnych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych . Aż w sześciu stanach miały miejsce silne trąby powietrzne, które wprost usunęły z powierzchni…

Czytaj więcej: Tornado - destruktywna energia przyrody

Prawdopodobnie każdemu obiło się o uszy coś o drukarkach 3D, lecz niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo użyteczne są te urządzenia.

Dotychczas możliwości jakie przynoszą te…

Czytaj więcej: Drukowanie budynków?

Pewna programistka przeżyła niemałe zdumienie, gdy odkryła wielką lukę w aplikacji Gmail, za sprawą której można w łatwy sposób podszyć się pod kogoś innego. Jaka jest odpowiedź Googla…

Czytaj więcej: Luka w aplikacji Gmail

Amazon Prime Air będzie przyszłością zakupów przez internet. Przy wykorzystaniu floty dronów paczki będą mogły być dostarczane do klientów w czasie krótszym niz 30 minut.

Choć…

Czytaj więcej: Amazon Prime Air

Komputer jako gadżet dodawany do magazynu? Na dodatek za jedyne 5 dolarów, to jest około 20zł? Okazuje się, że jest to możliwe, a tym komputerem jest Raspberry Pi Zero.

"Sercem" tego…

Czytaj więcej: Raspberry Pi Zero

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: