Gdy marketingowiec jest zainteresowany zwiększaniem doświadczeń na temat marketingu i szuka przy tym eksperckich danych, wcześniej czy później z pewnością zacznie uczestniczyć w konferencjach marketingowych. Właśnie w ramach tych spotkań prezentowane są najnowsze mody, wyniki badań, wyjątkowe sukcesy oraz szczególnie cenne doświadczenia. Jednak odkrywanie interesujących spotkań staje się prostsze i skuteczne jedynie wtedy, gdy dysponuje się właściwym narzędziem - takim, jak baza konferencji marketingowych na kreatorzy.eu.

Portal kreatorzy.eu dostarcza świeżych informacji o rekomendowanych ważnych imprezach w branży konferencji marketingowych. Znajdują się tu opisy wydarzeń stałych, jak i udostępniane w formie okazjonalnych imprez tematycznych. Wyszukiwanie konkretnego spotkania umożliwia podręczna wyszukiwarka. Ponadto zaletą projektu kreatorzy.eu jest wykaz minionych konferencji marketingowych, które wydarzyły się w latach poprzednich oraz w roku aktualnym.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: