Program do faktur z magazynem

Wraz z intensywnym rozwojem przedsiębiorstwa rośnie zapotrzebowanie na jak najnowocześniejsze rozwiązania stosowane zarówno w produkcji jak i dystrybucji towarów. Rozwój wiąże się także ze znacznym zwiększeniem ilości pracy, dlatego w takim przypadku inteligentny przedsiębiorca sięga po wszelkie możliwie rozwiązania które pozwalają na zaoszczędzenie nieco czasu.

Uporządkowanie magazynu w firmie wcale nie jest prostym zajęciem, gdyż zdarzają się sytuacje w które wkrada się zbyt dużo chaosu i magazyn wówczas wydaje się ''żyć własnym życiem''. W takich sytuacjach zanika jakakolwiek kontrola, a stan zapasów ewidencyjnych danego materiału jaki widnieje w systemie informatycznym może być nieco odmienny od stanu rzeczywistego jaki w danej chwili znajduje się w magazynie. Niestety bałagan w magazynie czasem kosztuje i to nie mało. Dlatego przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po program do faktur z magazynem, czyli Faktura Small Business HANDEL, który pilnuje stanów magazynowych na podstawie dokumentów magazynowych.

Posiada on naprawdę wiele możliwości, dzięki którym magazyn stanie się uporządkowany i, co zauważyć można już po kilku miesiącach dokładnego zapoznania się z działaniem i stosowaniem programu w codziennej pracy, pojawią się również oszczędności, czyli pieniądze które dotychczas przedsiębiorca tracił poprzez chaos i brak porządku w magazynie swojej firmy. Do bardzo praktycznych możliwości jakie niesie ze sobą ten program zaliczyć można między innymi:

  • stworzenie własnej kartoteki zakupów, dzięki któremu można wprowadzać do programu wszystkie paragony oraz faktury stanowiące dowód kosztów poniesionych na konieczne dla prosperowania firmy zakupy. Wraz z taką dokumentacją można automatycznie wygenerować PZ, który doda nowo zakupione towary do magazynu, co umożliwi pilnowanie stanów magazynowych;
  • tworzenie jednego produktu z kilku innych, czyli robienie kompletów z zupełnie różnych towarów, które po sprzedaży (dotyczy to każdego z elementów wchodzących w skład kompletu) usuwane są ze stanu towarów jakie znajdują się aktualnie w magazynie
  • wszelkie dokumenty kasowe generowane są automatycznie po dokonaniu sprzedaży (tylko do tych rozliczonych transakcji).

Program ten to ciekawe i bardzo nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie prace i informacje o magazynie zawarte są w jednym miejscu, co znacznie ułatwia kontrolę nad nim oraz jego uporządkowanie. Posiada bardzo wiele możliwości, które warto poznać by zmniejszyć koszty i zaoszczędzić czas.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: