Jeśli planujesz zakup nowego mieszkania albo przygotowujesz się do jego urządzania, na pewno chciałbyś ozdobić wnętrze z jak największą dbałością o szczegóły, abyście wraz ze swoją rodziną czuli się tam dobrze. Poszukując najlepszych i nowoczesnych rozwiązań dla swojego gniazdka, prawdopodobnie natknąłeś się na folie samoprzylepne. Jakie jest ich zastosowanie i zalety? Czy warto zainteresować się tym tematem?

Rodzaje folii

Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo rodzajów folii. Niektóre z nich pełnią funkcje jedynie ozdobne i dekoracyjne, ale nie brakuje także tych z zastosowaniem praktycznym. Jedna z nich to folia przeciwsłoneczna. Taki produkt zwykle przykleja się na mokro, a jego działanie może przyczynić się nie tylko do zatrzymywania ciepła, ale także do ochrony zdrowia – w zależności od producenta, folie tego rodzaju są w stanie zatrzymać większość promieni UV, które docierają do naszego mieszkania przez okno. Rozwiązaniem doskonałym dla bezpiecznego domu jest folia antywłamaniowa. Taki produkt to zwykle bardzo wytrzymały materiał, który wzmocni szybę i ochroni przed atakiem. Jeśli dojdzie do jej wybicia, folia zatrzymuje szkło, co zabezpiecza przed zranieniem osób znajdujących się wewnątrz pomieszczenia. Jeśli chcesz przyciemnić swoje szyby w mieszkaniu lub w samochodzie, zwróć uwagę na folię przyciemniającą. Taka osłona pochłania i odbija światło, co pomaga utrzymać niską temperaturę wewnątrz. Rodzajów folii jest całe mnóstwo – w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać, zawsze znajdzie się jakaś opcja. Dodatkowo, każda z folii występuje zwykle w różnych parametrach, co dodatkowo ułatwi dopasowanie idealnej.

Gdzie kupię folię?

Rozmaite folie samoprzylepne dostępne są w marketach budowlanych i sklepach internetowych. Niektóre firmy specjalizują się właśnie w dystrybucji tego typu produktów. Jedną z nich jest Faber Media. Oferta jest dostępna na stronie internetowej www.fabertec.pl. W sklepie znaleźć można wszelkiego rodzaju folie samoprzylepne oraz sprzęt i akcesoria potrzebne do ich przyklejania. Na stronie internetowej widnieje zakładka zatytułowana „porównanie folii”, gdzie znaleźć można tabelkę porównującą różne typy folii i ich parametry. Taka pomoc ma za zadanie ułatwienie klientom wyboru opcji perfekcyjnej dla siebie. Nie szukaj daleko. Sprawdź już dziś!

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: