Najlepsi dealerzy maszyn rolniczych i komunalnych, jak firma Kagro, której specjaliści opowiadają nam o swojej działalności, nie koncentrują się tylko na sprzedaży, a świadczą również inne usługi. Zajmują się wynajmem maszyn i urządzeń rolniczych, uprawą gleby, siewem kukurydzy, siewem buraków, rozrzucaniem obornika i wapna oraz transportem płodów rolnych. Ceny usług ustalane są z klientem na podstawie bazowego cennika Polskiego Związku Pracodawców i Usługodawców Rolnych. W artykule przedstawimy bliżej profil działalności oraz postaramy się opowiedzieć co nieco o wozach przeładunkowych Fliegl.

Kupno rozrzutnika lub wozu przeładunkowego – zakup, a może wynajem?

Gdy potrzebujemy rozrzutnika obornika i wapna, nie zawsze kupno takiej maszyny jest dla nas opłacalne. Firma Kagro ma na to idealne rozwiązanie – oferuje wynajem różnego typu maszyn, w tym między innymi właśnie rozrzutników obornika i wapna. W ofercie znajdziemy wynajem rozrzutnika o pojemności 14-20 m3 oraz 25-30 m3. Wóz przeładunkowy Fliegl ULW to kolejna część oferty. Proponowany wóz umożliwia przeładunek zebranych zbóż na szybkie transporty drogowe, a co za tym idzie, sprawny transport zboża do magazynu lub skupu. Dostępne są wozy o pojemności skrzyni wynoszącej 20, 25, 25, 30, 35 m³. Każdy model może być wyposażony w innowacyjną technologię ważenia Fliegl FWS.

Części zamienne do maszyn rolniczych i środki do konserwacji

Firma Kagro z miejscowości Stara Łubianka z Wielkopolski zajmuje się również sprzedażą części zamiennych do maszyn rolniczych. Oferowane są części renomowanych producentów takich, jak:

  • Versatile – firma, która jako pierwsza rozpoczęła masową produkcję traktorów z napędem na wszystkie koła z łączoną przegubową ramą.
  • Fliegl – firma zaliczana do międzynarodowych liderów w produkcji maszyn transportowych, w tym maszyn rolniczych, jak uniwersalne przyczepy, rozrzutniki obornika, czy wozy asenizacyjne.
  • Kockerling – firma specjalizująca się w uprawie i siewie.
  • Deere – firma założona w 1837 roku, która dedykuje swoją ofertę ludziom, którzy poświęcili swoją pracę ziemi.
  • Lemken – firma, która oferuje urządzenia do uprawy roli, wysiewu i ochrony roślin.

Ponadto, firma specjalizuje się także w sprzedaży środków do konserwacji firmy Petro-Canada. Oferta firmy jest wciąż aktualizowana, by zapewnić klientom atrakcyjne ceny. Najlepszy dealer maszyn rolniczych i komunalnych może więc zaoferować znacznie więcej, niż wskazywałby ogólny profil firmy.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: