Czym jest popularny obecnie fit-out? To nic innego jak usługa, polegająca na kompleksowym przygotowaniu powierzchni dla potrzeb najemcy. Jego nowoczesna odsłona, odzwierciedlająca się w realizacji przestrzeni biurowej, polega na zindywidualizowanej aranżacji przestrzeni.

Kiedy warto zainteresować się fit-outem w Interbiuro.pl i zdecydować na taką usługę?

Nie da się ukryć, że fit-out znacznie skraca czas realizacji danej powierzchni pod względem wykończeniowym i aranżacyjnym. Dzieje się tak dlatego, że potencjalny zainteresowany korzysta z usług tylko jednego podmiotu, co z kolei ułatwia organizację logistyczną i skraca czas komunikacji. To także bardzo bezpieczne rozwiązanie, ponieważ nie ma w tym przypadku mowy o niemożliwości dojścia do sprawcy ewentualnych uchybień w procesie realizacji. Decydując się na fit-out, można mieć gwarancję zapewnienia dużej oszczędności czasu i spokoju.

Jak wygląda fit-out?

Proces fit-outu jest bardzo zindywidualizowany i jego przebieg w dużej mierze zależy od potrzeb, wymagań i możliwości klienta. Zwykle jednak współpraca rozpoczyna się od wspólnej narady usługobiorcy i usługodawcy, która ma na celu ustalenie oczekiwań, potrzeb i możliwości. To kluczowe elementy fit-outu, ponieważ to właśnie na tym opiera się późniejsza praca. Następnie Interbiuro.pl zajmuje się przygotowaniem space planu, który ma przedstawiać wstępną wizję aranżacji. Gdy ten proces zostanie zakończony, firma przechodzi do działania, które opiera się na kompleksowym wykończeniu i aranżacji wnętrza. Przebiega to na podstawie wcześniej opracowanego space planu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, specyfiki miejsca pracy i konkretnych wytycznych.

Fit-out to idealne rozwiązanie dla osób ceniących oszczędność czasu, profesjonalizm i szybkość realizacji. Kompleksowość tej usługi jest bardzo daleko idąca. Klient nie musi martwić się o czynności administracyjne, a także marnować czasu na poszukiwanie odpowiednich usługodawców do każdego etapu realizacji, których jest wiele. Słowem, można powiedzieć, że poprzez fit-out kupujemy sobie wygodę.

 

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: