E-learning nowoczesną metodą nauki

Każdy kto chociaż raz posmakował e-learningu nie zdecydowałby się na żaden inny sposób pozyskiwania wiedzy.

Jest tymczasem jeszcze wiele barier w używaniu tej formy nauki. Do najistotniejszych z nich należy mniemanie, iż najlepsze są bezpośrednie kontakty z mentorem w szkole, bo z uwagi na niedostatek samodyscypliny oraz motywacji przyswajanie wiedzy nie byłoby takie łatwe.

Abstrahując od tego wielu uczniów miałoby obawy czy da sobie radę z obsługą platformy do kształcenia na odległość, dlatego że sama obsługa komputera powoduje trudności a dodatkowo dochodzi jeszcze wykorzystywanie poczty elektronicznej, forum dyskusyjnego bądź także czatu.

Nie każdy ma też dostęp do internetu, a nawet gdy już mają niekoniecznie w odpowiedni sposób umieją wyszukiwać w nim dane, a to na z pewnością będzie potrzebne w e-learningu. Wielu z nich obawia się też wydatku na lepszy sprzęt, z obawy, że ten posiadany nie funkcjonowałby efektywnie. Co więcej ludzie boją się, iż treści kursu mogą nie być dla nich wystarczająco atrakcyjne czy nawet zrozumiałe.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: