Amazon Prime Air będzie przyszłością zakupów przez internet. Przy wykorzystaniu floty dronów paczki będą mogły być dostarczane do klientów w czasie krótszym niz 30 minut.

Choć Amazon przyznaje, iż implementacja programu Prime Air potrzebuje jeszcze odrobinę czasu, to bez wątpienia warto będzie czekać. Usługa taka stanowi naturalny rozwój zakresu usług oferowanych przez Amazona. Aby wdrożyć Prime Ait na pełną skalę konieczne będzie wsparcie regulatorów, które pokrywały by się z wizją Amazona.

Założeniem Amazon Prime Air jest, aby przesyłka, o maksymalnej wadze do 2 kg, doręczona była do klienta w czasie do 30 minut od chwili złożenia zamówienia, na odległość do 16 km od magazynu. Możliwe, iż w przyszłości drony przenosić będą także i większe paczki. W chwili obecnej testy tej nowej formy dostawy przeprowadzane są na terenie Izraela, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Jest to jednak nadal tylko akcja pilotażowa, a nie pełnoprawna usługa.

 

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: