Drabiny do obsługi cystern jako innowacyjne rozwiązania branżowe

Rynek drabin wciąż się rozwija a producenci oferują użytkownikom coraz większą gamę innowacyjnych rozwiązań. Coraz łatwiej zatem o dostępność różnego rodzaju drabin specjalistycznych, służących konkretnym celom, takich jak na przykład drabiny ewakuacyjne, czy drabiny do obsługi cystern.

Drabiny do obsługi cystern, to z reguły wolnostojące konstrukcje umożliwiające dostęp do silosów kolejowych czy cystern, lecz również służące do wielu innych prac wykonywanych na wysokościach. Drabiny te posiadają dodatkowe zabezpieczenia, dzięki którym osoba wykonująca owe prace może się czuć komfortowo. Są to między innymi wysokie, obustronne poręcze oraz specjalny ochronny kosz zamocowany u szczytu drabiny. Względy bezpieczeństwa są w przypadku wiodących producentów drabin zawsze na pierwszym miejscu, jednak liczy się również wygoda i użyteczność. Dlatego też najnowocześniejsze drabiny do obsługi cystern wyposażone są w regulacje wysokości wyposażoną w technologię opartą na zębatkach. Wysoka jakość wykorzystywanych tworzyw zapewnia bezpieczeństwo, ale i wygodę. Regulacje te umożliwiają usytuowanie kosza na dowolnej, idealnie dopasowanej do potrzeb wykonywanych prac wysokości. Poza tym drabiny te wyposażane są w podstawy jezdne, pozwalające na łatwe przemieszczanie tych nierzadko ciężkich i dużych konstrukcji. Szeroka podstawa zapewnia stabilność i pozwala na umieszczanie drabiny poza cysterną, bez konieczności wjeżdżania pod nią.

Drabiny do obsługi cystern służą wielu innym pracom. Do czego zatem możemy jeszcze wykorzystać te profesjonalne konstrukcje? Drabiny te ułatwią z pewnością załadunek i rozładunek cystern zarówno kolejowych samochodowych, jak i naczep. Ułatwią pobieranie ewentualnych próbek. Przysłużą się również przy pracach konserwacyjnych oraz przy czyszczeniu pojazdów. Wszystkie wspomniane zalety tych drabin pozwalają na ich wszechstronne wykorzystanie zarówno w branży logistycznej, jak i wielu innych, na przykład budowlanej. Są to jedne z najbezpieczniejszych konstrukcji drabinowych na rynku.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: