Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), zrzeszający niemal 200 podmiotów sektora nowoczesnych usług biznesowych, organizuje konkurs ABSL Strat-Up Challenge, którego zwycięzca pojedzie na prestiżowy Polish Tech Day odbywający się 16 czerwca w siedzibie Google w Londynie.

Polskie start-upy coraz częściej odnoszą sukcesy za granicą. Globalne korporacje wychodzą im naprzeciw, oferując szerokie możliwości współpracy lokalnie oraz na zagranicznych rynkach, od zapewnienia kontaktów biznesowych do umożliwienia startu w międzynarodowych konkursach dla przedsiębiorców. Takie wsparcie otwiera drzwi do dalszej ekspansji i rozwoju. Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) organizuje konkurs, którego zwycięzca pojedzie na prestiżowy Polish Tech Day odbywający się w siedzibie Google w Londynie.

Podczas półfinałów ABSL Start-Up Challenge w poszczególnych miastach (Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław) siedem start-upów zostanie wybranych do zaprezentowania swoich projektów przed przedstawicielami największych firm sektora nowoczesnych usług dla biznesu podczas 8. Konferencji ABSL w Łodzi, której gościem specjalnym będzie David Cameron, Premier Wielkiej Brytanii w latach 2010-2016. Partnerami ABSL Start-Up Challenge są P&G, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Skanska.

Zwycięzca ABSL Start-Up Challenge pojedzie do Londynu, gdzie zaprezentuje swój start-up przed brytyjskimi venture capital i inkubatorami podczas Polish Tech Day. To największe organizowane poza granicami kraju wydarzenie skupione wokół polskich nowych technologii. Jego głównym celem jest rozwijanie stosunków dwustronnych między polskim a brytyjskim sektorem technologicznym. Polish Tech Day, będące częścią London Technology Week, jest wyjątkową okazją do nawiązania relacji z brytyjskimi przedsiębiorcami i szansą na zaistnienie międzynarodowym rynku technologicznym.

Rejestracja do konkursu ABSL Start-Up Challenge trwa do 30 kwietnia. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: http://startupchallenge.pl

ABSL

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) jest wiodącą organizacją reprezentującą nowoczesne usługi dla biznesu w Polsce. Wyznaczamy standardy i kierunki rozwoju branży, która już teraz zatrudnia w naszym kraju ponad 200 000 osób i, biorąc pod uwagę szereg uwarunkowań ekonomicznych, ma szansę stać się największym źródłem zatrudnienia w sektorze prywatnym. Od 2009 roku inspirujemy, wspieramy najlepsze praktyki, dajemy naszym członkom i partnerom możliwości wymiany wiedzy, pomysłów i doświadczeń.

ABSL start up logo

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: