Czy można żyć z blogowania?

Wiele osób zastanawia się, czy naprawdę da się żyć tylko i wyłącznie z blogowania. W mediach co jakiś czas pojawia się przykład blogera, który zarabia po kilkanaście na nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Z całą pewnością można utrzymać się z blogowania jednak tak duże kwoty zarabiają nieliczni.

Przeciętny bloger zarabia 2-4 tysiące złotych miesięcznie i to oczywiście nie z jednego bloga a z co najmniej kilku. Zarabianie na blogach polega przede wszystkim na czerpaniu zysków z reklam. Aby jednak były z tego konkretne pieniądze blog musi być popularny czyli odwiedzany przez tysiące internautów. Reklamy muszą też być dobrze dopasowane do treści bloga. Część blogerów zarabia także dzięki polecaniu swoim użytkownikom ebooków czy produktów finansowych.

Na blogu można też zamieszczać artykuły sponsorowane które są płatne. Jeśli więc ktoś prowadzi przykładowo bloga kulinarnego mogą pojawić się na nim artykuły promujące garnki czy noże. Obecnie w sieci jest także dużo dochodowych blogów modowych, gdzie ich właścicielki promują stylizacje modowe w których występują na przykład buty czy torebka danej marki i oczywiście otrzymują za to niemałe pieniądze.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: