Projekt - wolontariat

Osoby z cechami charakteru takimi jak bezinteresowność, chęć pomocy innym, wrażliwość i uczynność zainteresują się projektami socjalnymi organizowanymi przez powiaty, gminy oraz województwa. Jednym z przykładów projektu socjalnego jest wolontariat. Może on być organizowany na terenie danego ośrodka opiekuńczo-leczniczego, szpitala, domu dziecka lub domu opieki. Wolontariat obejmuje działania takie jak opiekowanie się osobami starszymi, pielęgnacja czy dotrzymanie towarzystwa. Osoby pracujące w wolontariacie dziecięcym zajmują się spędzaniem czasu z dziećmi z domów dla sierot lub prowadzeniem korepetycji i dodatkowych zajęć z języków obcych, plastyki, matematyki.

Głównym założeniem projektu socjalnego jest zrzeszanie osób interesujących się niesieniem pomocy na zasadach wolontariatu oraz ułatwienie przeprowadzenia i organizacji większych akcji. Między innymi dzięki tworzącym się klubom oraz fundacjom dużo prostsze w wykonaniu są wszystkie procesy związane z organizacją koncertów charytatywnych, bezpłatnych wycieczek krajoznawczych czy zbiórki odzieży w danym rejonie. Poza tym dzięki łatwej komunikacji między członkami klubu wolontariackiego przeprowadzenie akcji oraz imprez staje się wygodniejsze dla organizatorów oraz efektywniejsze dla samych uczestników.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: