Projekt edukacyjny - taniec

Jednym z najpowszechniejszym projektów edukacyjnych jest projekt taneczny, podczas którego uczestniczy poznają tajniki tańca i teatru przygotowując się do końcowego spektaklu. Warsztaty taneczne są adresowane dla osób w każdym wieku, zazwyczaj uczestnikami są dzieci oraz młodzież, jednak zdarzają się też projekty realizowane dla osób starszych.

Głównym celem projektów tanecznych jest rozwijanie zdolności artystycznych i interpersonalnych oraz kreowanie sztuki poprzez amatorów i miłośników tańca i teatru. Warsztaty uczą jak przebiega proces przygotowań spektaklu, na czym opiera się praca z wybranym tekstem, a także jak kształtuje się kontrolowanie ciała oraz samoświadomość na scenie. Dzięki realizacji przedstawienia uczestnicy budują także swoją asertywność i pewność siebie, występując przed zebraną widownią z przygotowanym wcześniej materiałem.

Projekty taneczne są powszechnie organizowane w domach kultury i szkołach. Najczęściej organizatorami są władze szkół lub dyrektorzy centrów kultury, jednak zdarza się, że większe akcje są realizowane pod patronatem Ministerstwa lub Rządu. Osoby biorące udział w projekcie tanecznym poza niesamowitą ilością zdobytego doświadczenia, dostają na zakończenie kursu certyfikaty świadczące o uczestniczeniu w imprezie.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: