Pewnie nie każdy jest posiadaczem, ale zapewne każdy wie co to jest laptop czy komputer. Sprzedaż tych sprzętów wciąż się rozwija.

W obrębie tych urządzeń możemy zanotować istotną dominację Windowsa 10 w charakterze systemu operacyjnego. Zyskują na popularności laptopy z ekranem dotykowym czy komputery All-in-one. Aczkolwiek w przypadku takich urządzeń obsługa Windowsa 10 za pośrednictwem ekranu dotykowego w niewielkim stopniu przypomina obsługę Androida, który w przypadku smartfonów i tabletów sprawdza się znakomicie. Dodatkowo ilość aplikacji Windowsa 10 równa się z Androidem.  Biorąc pod uwagę urządzenia mobilne posiadające dotykowy ekran aż blisko 85% obsługiwanych jest za pomocą Androida. O ile Windows 10 góruje w urządzeniach stacjonarnych tak Android ma pewną pozycję w sprzętach mobilnych.

Wkrótce ten stan rzeczy może ulec zmianie. Nie tak dawno został stworzony projekt Remix OS. Pod tą jakże zagadkową nazwą skrywa się Android 5.0 Lollipop, który został zmieniony w taki sposób, żeby łudząco identyfikować się do Windowsa 10. Wzornictwo zwykłego Windowsa wespół z kompletną funkcjonalnością Androida przypuszcalnie stanie się znakomitym rozwiązaniem.

Z jednej strony jest sprawdzony i lubiany przez miliony odbiorców Android. System nieskomplikowany, intuicyjny a także funkcjonujący na słabszych konfiguracjach. Z drugiej strony jest prezencja a także pewna część obsługi do złudzenia przypominającą Windowsa, czyli identyczny system, który znajduje się nieomal w każdym domu na PC oraz laptopie. Takie zestawienie może nieco zachwiać teoretycznie pewną pozycję Windowsa.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: