Marka Apple od lat wzbudza dość skrajne emocje w społeczności użytkowników sprzętu elektronicznego – śmiało można stwierdzić, że niewiele jest osób, którym byłaby ona całkowicie obojętna. Nie inaczej jest w przypadku jej flagowych produktów, czyli telefonów iPhone – premiera każdego kolejnego modelu odbija się głośnym echem. Jakie są zalety tych urządzeń, dlaczego warto się na nie zdecydować?

System operacyjny

iOS, czyli system operacyjny wykorzystywany wyłącznie w urządzeniach marki Apple to jedna z najmocniejszych stron tych urządzeń. W wielu wizualnych detalach iOS różni się od powszechnie stosowanego Windowsa lub Androida, jednak warto poświęcić nieco czasu, żeby do niego przywyknąć. System ten odznacza się bardzo wysoką stabilnością i sprawnością – działa bardzo szybko i nie zawiesza się tak często jak oprogramowanie konkurencji. Ponadto jest bardzo prosty w obsłudze.

Wyświetlacz

W produktach Apple – w tym również w iPhone’ach – stosowane są wyświetlacze Retina, które gwarantują bardzo wysoką rozdzielczość oraz żywe barwy wyświetlanych obrazów. Z tego powodu telefony marki wybierane są przez osoby przywiązujące dużą wagę do tego aspektu, między innymi artystów, grafików, fotografów. W starszych modelach ekrany Retina wykorzystywały technologię IPS, obecnie została ona zastąpiona przez OLED.

Aparat

W parze z solidnym wyświetlaczem powinien iść równie dobry aparat. Apple uchodzi za markę, która w swoich urządzeniach mobilnych umieszcza jedne z najlepszych aparatów na rynku. Wysoka rozdzielczość matrycy i obiektywu, głębia kolorów oraz bogate oprogramowanie urządzenia pozwalają w każdej chwili stworzyć prawdziwe fotograficzne cuda.

Bogactwo akcesoriów i aplikacji

Na rynku istnieje mnóstwo dedykowanych akcesoriów. Jednym z najpopularniejszych w ostatnich czasach są Airpods, czyli wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki. Ponadto z bazy App Store możemy pobrać ponad 9 tysięcy aplikacji – niektóre z nich dostępne są wyłącznie na urządzenia Apple.

Serwis

Planując zakup telefonu powinniśmy pomyśleć, co zrobimy gdy urządzenie zostanie uszkodzone i odmówi nam posłuszeństwa. W przypadku iPhonów sprawa jest prosta, bowiem na rynku funkcjonuje wiele autoryzowanych punktów serwisowych – jednym z nich jest działająca w Warszawie firma MacForce.

Elegancki wygląd

Nie ulega wątpliwości, że Apple to nie tylko telefon, ale również pewien wyznacznik stylu życia. Wyróżnia go bardzo estetyczny wygląd, który doskonale pasuje zarówno do mody młodzieżowej, jak i biznesowych stylizacji. Dlatego też chętnie sięgają po niego ludzie wykonujący różne zawody i pochodzący z różnych grup społecznych.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: