Robimy z dnia na dzień coraz więcej transakcji online. Sporo sklepów tradycyjnych decyduje się na założenie witryny www, gdyż potrafi takim oto sposobem dostać się do znacznie szerszej grupy nabywców. Z kolei my możemy robić zakupy sprawniej i bez opuszczania swojego miejsca zamieszkania. Jest jednak grupa towarów, które nadal chcemy zakupywać w sklepach stacjonarnych. Jedną z nich jest odzież. Jednakże czy kupowanie ubrań przez internet nie jest znacznie korzystne?

Wielką obawą jest to, że doręczony wyrób będzie w nieodpowiednim rozmiarze lub taki, który nie będzie jakoś fajnie na nas pasować. Często przed założeniem danej rzeczy wydaje nam się ona odpowiednia, a po przymierzeniu nie jesteśmy już zadowoleni z efektu finalnego. Musimy natomiast mieć na uwadze, iż zamawiając ciuchy przez internet, możemy je zwrócić w ciągu dwóch tygodni. Bardzo często taki zwrot jest bezpłatny. Umożliwia to spokoje włożenie przykładowo koszuli w mieszkaniu oraz wysłanie jej albo wymienienie na coś innego, w momencie kiedy będzie za wielka lub za mała.Ciuchy, które możemy zakupić w sklepie internetowym, częstokroć są dużo tańsze niż te w sklepie stacjonarnym. Jest tak dlatego, że takie rozwiązanie stwarza o wiele mniej kosztów. Posiadacz strony internetowej, opłaca mniejszą liczbę pracowników, najczęściej nie musi płacić za pomieszczenie, niższe są też media i tak dalej.

Zdecydowanie większy jest również asortyment. Możemy wybierać spośród bardzo wielu propozycji, przeglądanie ciuchów jest wygodniejsze oraz szybsze, aniżeli w tradycyjnym butiku. Nie trzeba się też przejmować, że ktoś zwinie nam coś sprzed nosa. Jeżeli widzimy, iż brak jest pewnego towaru, możemy włączyć powiadomienie, które bęzie nam wysłane na skrzynkę email, w momencie gdy produkt pojawi się po raz kolejny.Jednym z problemów dla nabywcy często może być koszt dostawy. Czasem przewyższa wysokość zamawianej rzeczy. Mnóstwo sklepów ecommerce oferuje jednak bezpłatną przesyłkę powyżej danej sumy, a czasami jest ona bezpłatna dla wszystkich zamówień. Mamy też możliwość doboru dostawy. Koszt odbioru zamówienia w punkcie na przykład w ruchu, wynosi mniej więcej sześć złotych. Najwięcej kosztuje dostawa pod same drzwi poprzez kuriera, mniej więcej 10-12 złotych.

Rzetelne sklepy do sprzedaży on-line na bieżąco informują nas o stanie naszej przesyłki. Doręczenie zajmuje naprawdę mało czasu, otrzymanie paczki po paru dniach to w obecnych czasach już rzadkość. Przeważnie już po dwóch dniach będziemy mogli radować się nowymi butami albo marynarką.

Z pewnością warto pomyśleć, czy nie zacząć kupować odzieży przez globalną sieć. Pozwoli to na sprawniejsze oraz komfortowe zakupy, a także zaoszczędzenie naszego czasu a także kasy.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: