Mieszkanie deweloperskie

Wiele osób jeśli ma kupić coś trwałego woli przedmiot nowy od używanego. Podobnie jest z mieszkaniami. Jeśli tylko jest taka możliwość to wolimy nabyć lokal mieszkalny z rynku pierwotnego od tego w którym ktoś przedtem zamieszkiwał.

Lublin może zaoferować mnóstwo mieszkań z rynku pierwotnego. Takie mieszkania mają naturalnie swoje zalety jak i wady. Nabywając nieruchomość od dewelopera mamy ogromny asortyment lokali. Mamy możliwość wybierać dowolną lokalizację, nierzadko w noworozwijających się rejonach miasta, przykładowo niedaleko od Lublina w Dominowie. Możemy umówić się na oglądanie i pooglądać kilka rozmaitych nieruchomości i to z kilku różnych inwestycji.

Wielu developerów obecnie zapewnia też pewne przeróbki w rozkładzie pomieszczeń zgodnie z wymogami przyszłych mieszkańców. Lokal mieszkalny z rynku pierwotnego można od postaw zaaranżować wedle osobistego gustu. Atutem dzisiaj konstruowanych lokali są między innymi większe łazienki, duże balkony, dwuskrzydłowe drzwi tarasowe. W nowoczesnych blokach znacznie estetyczniej prezentują się klatki schodowe jak również piwnice. Standardem stają się również podziemne garaże co jest komfortowym rozwiązaniem.

Nabywając nowe mieszkanie można także oszczędzić na notariuszu ponieważ deweloper z reguły otrzymuje bonifikatę na takie usługi, mało tego nie zapłacimy podatku. Korzystne jest również nadzorowanie takich mieszkań przez wspólnoty w których opłaty eksploatacyjne są niższe aniżeli w tradycyjnych spółdzielniach.

Zdarzają się jednakże także i minusy. Czasem deweloperzy przesadnie oszczędzają na budulcach skutkirm czego są cienkie ściany lub nieodpowiednio docieplone dachy. Na nowych osiedlach brak dodatkowo infrastruktury w postaci utwardzonych ulic, placów zabaw lub punktów handlowych.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: