Nowe środki techniczne modernizują gastronomię, zmieniając sposób, w jaki restauracje obsługują klientów i kierują swoim interesem. Kody QR, punkty samoobsługowe, czy zastosowanie AI stają się jeszcze w wyższym stopniu wszechstronne, usprawniając nie wyłącznie doświadczenie klienta, lecz dodatkowo procesy operacyjne w restauracjach.

Digitalizacja - przystosowanie do nowej rzeczywistości

Sprawa globalnej pandemii znacznie bardziej pogorszyła ten kierunek, zmuszając lokale gastronomiczne do przeniesienia odłamu swojej aktywności do internetu. Przeszło połowa naszych rodaków kupuje potrawy przez net, co wskazuje, jak znacząca stała się digitalizacja w sektorze gastronomicznym.

Dostosowanie oferty do preferencji klientów - innowacyjne podejście

Innowacyjne technologie w dużym stopniu udostępniają procedurę zamawiania potraw, ale również oddziaływają pozytywnie na satysfakcję konsumentów. Używanie łatwych menu w sklepikach samoobsługowych redukuje czas czekania w kolejce, zaś cyfrowe menu zapewnia dokładniejsze zrozumienie oferty.

Sztuczna inteligencja wspomaga rozwój efektywności biznesowej

Niemniej innowacje wykraczają poza samą obsługę konsumenta. Za sprawą digitalizacji restauratorzy obecnie bardziej wydajne narzędzia do przewidywania środków, składania zamówień, bądź administrowania personelem. Szkolenia dla personelu są w stanie być teraz bardziej zaawansowane za pośrednictwem aplikacji mobilnych, co przekłada się na funkcjonowanie i jakość obsługi. Podstawową wartością nowatorskich technologii jest możliwość personalizacji usług. Za sprawą gromadzenia danych restauracje mogą porządnie pojąć upodobania klientów i dostosować ofertę do ich sugestii. AI wspiera restauratorów w przewidywaniu działań kontrahentów a także w optymalizacji procesów, a to wzmacnia efektywność biznesu. Razem z rozrostem technologii, system inteligentny będzie jeszcze bardziej kluczowym faktorem w prowadzeniu restauracji. Uzupełniając akcje promocyjne, aranżując doręczanie, bądź udoskonalając rozporządzanie zasobami, AI stanie się koniecznym wsparciem każdego kierownika lokalu gastronomicznego. Ostatecznie trzeba zaakcentować, że kluczem do powodzenia będzie uzyskanie i utrzymanie lojalnych konsumentów we wszystkich kanałach handlu - od dostarczania po restauracje stacjonarne. W związku z tym lokata w innowacje technologiczne stanie będzie raz za razem w wyższym stopniu kluczowa dla całej branży gastronomicznej.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: