Przepływowy podgrzewacz wody

Ciepła woda jest towarem, który jak każdy inny podlega prawom rynkowym. Przyłącze do miejskiej elektrociepłowni nie wszędzie będzie uzasadnionym ekonomicznie wydatkiem. Także lokalne kotłownie na gaz lub olej niekoniecznie wszędzie się sprawdzą. W wielu miejscach pozostaje podgrzewanie wody w miejscu jej poboru, czyli mówiąc wprost w łazience czy kuchni.

Idealnie w tej roli sprawdzi się przepływowy podgrzewacz wody.

Podgrzewacze, o których mowa, posiada w swojej ofercie wiele firm. Patrząc na ofertę jednej z nich, firmy Formaster S. A., właściciela marki Dafi, możemy podzielić tego typu urządzenia na dwa główne segmenty. Podgrzewacze nadumywalkowe i podumywalkowe. Dodatkową kategorią są podgrzewacze ciśnieniowe, które dają możliwość dostarczenia ciepłej wody do kranu znajdującego się nawet w odległym punkcie całej instalacji wodnej.

Podgrzewacze nadumywalkowe montowane są jako nadbudowa nad istniejącą wylewką kranu. Dzięki takiemu sposobowi montażu, woda jest ogrzewana w bezpośredniej bliskości miejsca poboru, przez co uzyskujemy ciepłą wodę w kranie właściwie w tym samym momencie, kiedy odkręcamy kurek. Tego typu urządzenia posiadają dość niewielką moc, jednak jest ona wystarczająca dla jednego punktu poboru obsługiwanego przez dane urządzenie.

Urządzenia podumywalkowe montowane mogą być w pewnym oddaleniu od miejsca poboru na rurach doprowadzających wodę. Na przykład zamontowane w szafce nie będą się rzucać w oczy i burzyć harmonii w jakiej zaprojektowano łazienkę. Mogą one mieć znacznie większą moc niż podgrzewacze nadumywalkowe i dzięki temu oraz miejscu montażu, nadają się do obsługi kilku punktów poboru wody jednocześnie.

Jak już wspomniano, najbardziej zaawansowanym technologicznie rodzajem przepływowych podgrzewaczy wody są urządzenia ciśnieniowe. Są to podgrzewacze klasy premium, gwarantujące największą niezawodność i skuteczność działania.

Nowoczesne podgrzewacze elektryczne nie są tymi siermiężnymi i awaryjnymi urządzeniami, jakie znamy sprzed lat. Są to obecnie niewielkie, nie rzucające się w oczy sprzęty, które zapewniają niezawodność i oszczędność prądu na wiele lat.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: