Gry typu pay-to-win

Mikropłatności w grach videoW ekspresowym tempie pojawiają się w ostatnim czasie wszelkie free-to-play online. Jednakowo prędko okazało się, iż duża część z nich może i jest free-to-play, lecz pay-to-win. Mikropłatności stały się dla graczy błyskawicznymi drabinkami do najlepszego sprzętu, najlepszych postaci, najlepszych umiejętności, czyli jednocześnie – do samego wierzchołka tabeli wyników.

Jaki ma to wpływ na osoby, które płacić nie chcą? Przewaga, która nie była wypracowana przez tzw. skill, ale zwyczajnie kupiona może złościć mimo tego, iż wielu twórców gier stara się, aby mikropłatności nie uwierały "darmowych" użytkowników aż tak bardzo. Jednak, być po raz kolejny zmasakrowanym przez kogoś ze daleko mniejszymi umiejętnościami, lecz za to takiego, który zainwestował w bezpłatną grę kilkadziesiąt(!) złotych, może być przeżyciem mało przyjemnym. A tymczasem niektóre gry utrzymują się wyłącznie ze sprzedaży nowego wyglądu postaci. Osobiście uważam, że dokładnie tak powinno być w każdej grze. Takie "nieszkodliwe" mikropłatności łatwiej można by przełknąć.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: