Wycieczka na Majorkę

Majorka jest wyspą hiszpańską. Leży na Morzu Śródziemnym, należy do archipelagu Balearów. Co można robić na tej wyjątkowej wyspie? Prócz wylegiwania, opalania i korzystania z pięknej pogody?

Entuzjaści fauny i flory zdołają wszystko co wielbią znaleźć w parku safari. Do parku można wjechać własnym samochodem lub oferowanym przez właścicieli pojazdem. W trakcie takiej przejażdżki mamy możliwość bliskiego kontaktu z dzikimi zwierzętami. Nie są to zwierzęta agresywne, nie musimy się o to obawiać. Można pooglądać gnu, gazele, małpy, nosorożce, żyrafy. Z pewnością w lepszej formie aniżeli w zwykłym ogrodzie zoologicznym.

W dalszym odcinku trasy, safari zmienia się w bardziej standardowy ogród zoologiczny. Zwierzęta pozamykane są w klatkach, a zwiedzający mogą wysiąść z aut i dalsze zwiedzanie odbywać już na piechotę. Jest też odrębny obszar przeznaczony na popisy z dzikimi drapieżnikami. Trenerzy zamknięci w klatkach ze zwierzętami prezentują nam wyuczone sztuczki. Jest to jedna z wielu ciekawostek na Majorce, która przeznaczona jest dla całej rodziny.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: