Jakie mamy alternatywy, gdy decydujemy się na zakup własnego mieszkania?

W sytuacji, gdy postanawiamy kupić własne mieszkanie, pojawia się przed nami ciąg wyzwań. Zaczyna się od scharakteryzowania, czego w istocie szukamy - dużego, obszernego mieszkania na przedmieściach, bądź raczej taniej garsoniery niedaleko centrum?

Później należy zastanowić się, czy interesuje nas mieszkanie nowe czy używane. Jeśli chodzi o rynek wtórny, do wyboru mamy kupno bezpośrednie albo skorzystanie z usług brokera nieruchomościami. Jeśli natomiast wybierzemy mieszkanie deweloperskie, trzeba rozejrzeć się, co ma w ofercie lokalny rynek nieruchomości. Najczęściej są to inwestycje deweloperów, niemniej jednak można też znaleźć oferty spółdzielni mieszkaniowych, które nie muszą być gorsze, jeśli chodzi o jakość. Należałoby również pójść za radą osób bardziej obenznanych z tematem od nas. Kolega, który przebrnął już przez zakup mieszkania, będzie dla nas rzetelną skarbnicą wiedzy. Warto zadawać pytania, dowiadywać się porównywać a także prowadzić negocjacje. To od nas zależy, w jakim miejscu, w jakich warunkach oraz za jaką kwotę zamieszkamy my i nasza rodzina.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: