Funkcjonalnie zaprojektowany taras może być kolejnym pomieszczeniem w naszym domu. O co należy zadbać?

Wiele balkonów jest raczej niewielka. A zatem dysponujemy bardzo ograniczoną przestrzenią. Zastanówmy się co chcemy robić na naszym tarasie. Jeśli zamierzamy spożywać na świeżym powietrzu, to na pewno przyda nam się stolik oraz wygodne krzesła. Jeżeli preferujemy odpoczynek na dworze to na pewno spodoba nam się wygodny leżak. Na naszym balkonie nie może zabraknąć roślin. Możemy zdecydować się na kwiaty, lecz nie tylko. Miłośników smacznego jedzenia zachwycą świeże zioła. Możemy je bez kłopotu uprawiać na naszym własnym balkonie. Nieco bardziej doświadczeni ogrodnicy mogą mieć niewielki ogródek warzywny czy owocowy. Wystarczy zadbać o właściwe donice.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: