Należące do Polski wybrzeże Bałtyku to niezwykły region. Tu nikt na nudę narzekać nie będzie, a unikalne atrakcje czekają tu na gości niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać?

Dla tych turystów, którym marzą się wspaniałe wczasy nad Bałtykiem doskonałym punktem może się okazać Wolin. To jedna z najciekawszych atrakcji nad naszym morzem oraz miejscowość, która może się pochwalić bardzo dobrym zapleczem turystycznym. Rewelacyjnie rozwijająca się baza noclegowa gwarantuje, iż każdy turysta znajdzie tutaj tanie noclegi. A jak można tutaj spędzić wolny czas? Kto zdecydował się na wczasy w okolicy Wolina, ten z pewnością żałować swej decyzji nie będzie. Wolin zalicza się do grupy najbardziej interesujących miejscowości nad naszym morzem. To miejsce skutecznie przyciąga miłośników historii, przy czym najważniejszym zagadnieniem w tej części kraju stają się Wikingowie. To właśnie z nimi wiążą się główne atrakcje tej miejscowości. Kto znajdzie tu tanie noclegi, ten będzie miał okazję brać udział w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest tutejszy Festiwal Wikingów.

Wolin to również inne atrakcje. Na turystów, którzy zdecydowali się spędzić tutaj wczasy czeka też uroczy port oraz interesujące zabytki dawnej architektury. Na szczególne wyróżnienie zasługuje miejscowy ratusz. Przyciąga także Muzeum Regionalne, w którym zgromadzono ciekawe zabytki związane z historią miasta Wolin. Dużo atrakcji czeka tu również na amatorów przyrody. Warto pamiętać, iż w pobliżu rozciągają się obszary Wolińskiego Parku Narodowego. Wycieczki po terenie tego parku każdemu z nas dostarczą wielu niezwykłych wrażeń.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: