Twoja alkowa może być twoim ulubionym pokojem w mieszkaniu wystarczy kilka łatwych pomysłów, zapewniających wrażenie większej przestrzeni - nawet jeśli twój aktualny pokój jest raczej przepełniony. Zmień swoje miejsce do spania w obszar, o jakim wiecznie marzyłeś, za sprawą tych oszczędzających miejsce pomysłów.

Wstaw uniwersalny stolik nocny
Zmień swój mały stolik nocny, przystosowany jedynie do lampy na małe komódki po dwóch stronach łóżka. Będą one stanowiły coś więcej niż miejsce na lampkę do czytania, zegarek, okulary bądź telefon komórkowy, lecz możesz też użyć małych szuflad na skarpetki, bieliznę, krawaty, czy inne elementy garderoby, dzięki czemu zdołasz zminimalizować rozmiar komody i zaprowadzić porządek w szafie. Dodaj lustra za lampkami nocnymi, żeby stworzyć iluzję przestrzeni, odbijając światło i rozjaśniając przestrzeń.

Idź pod łóżko
Rozgardiasz jest wrogiem otwartych przestrzeni, toteż zorganizuj kilka podłużnych, zakrywanych pudełek do magazynowania pod łóżkiem obuwia, ubrań, czy innych nie użytkowanych na codzień rzeczy. Schowaj je i nie myśl o nich, tak długo jak nie będziesz musieć ich wyciągnąć - i nagle są bez trudu dostępne, jednak nie przeszkadzają.

Korzystaj z szaf w mieszkaniu
Większość szaf w holu jak również przedpokoju to szczególnie niewyeksploatowane pomieszczenia. Za płaszczami a także kurtkami chowaj sporadycznie użytkowane suknie i garnitury w wiszących workach na ubrania. To miejsce do przechowywania formalnych sukienek, smokingów, gajerów na rozmowy o pracę - to, czego nie wykorzystujesz częściej aniżeli raz bądź dwa razy w roku.

Wybierz takie same bądź pokrewne kolory
Banalną wizualną sztuczką powiększającą pokój jest dopasowanie zasłon pod kolor ścian które jednocześnie uwypuklają meble. Jeżeli masz małe akcenty, takie jak krzesła, ramy bądź lampy, wyszukaj odcień farby, który jest jaśniejszy, ciemniejszy albo bardziej metaliczny i pokryj je, ażeby pasowały. Przykładowo krzesło podkreślone w kolorze różanego złota przyjemnie uderzy o ciepłe karmelowe ściany i okna.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: