Gdy mamy dom piętrowy musimy zapewnić łączność między piętrami. Dla niedużych domów, które posiadają dwa, czy najwyżej trzy piętra, rozwiązanie w postaci windy (sprawdzającej się świetnie w wypadku wysokich budynków) będzie niepraktyczne i nieekonomiczne.

Musimy zdecydować się na klatkę schodową. Jednakże schody to nie tylko element użytkowy. Eleganckie schody, połączone z wyjątkowymi balustradami umieją być autentyczną ozdobą salonu, przedpokoju, lub innego wnętrza. Jeżeli dopasujemy wzór schodów oraz balustrady do posiadanych mebli oraz generalnego stylu pokoju to takie piękne schody dopełnią wizję wnętrza. Dobrze dopasowane balustrady będą uzupełniającym plusem, nie będą jedynie banalnym narzędziem do bezpiecznego transportowania się pomiędzy piętrami, ale oryginalnym dziełem sztuki.

Kroczenie po takich ładnych schodach asekurowanych balustradami ze stali nierdzewnej będzie dla lokatorów, a jak również gości prawdziwą uciechą. W związku z tym schody i balustrady to element na jakim nie warto robić oszczędności, szczególnie, że schody i balustrady pozostają z nami na długie lata, znacznie dłużej aniżeli pozostałe sprzęty w domu, jak przykładowo umeblowanie. Szczególnie balustrady nierdzewne są bardzo odporne i nie wymagają wymiany.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: