Nic tak nie odpręża, jak prawdziwy relaks wśród natury. Cisza, błogość, delikatna bryza, w pobliżu świergoty ptactwa. A dookoła szum fal, szmer liści, szuwarów, czy trawy. Dla wielu zarobionych rodaków to szczyt marzeń. Na ogół ładujemy się w auto i podróżujemy gdzieś na przepełnione plaże pobliskiego pojezierza. Bieganina, utarczki o miejsce na leżak, zgiełk, duża odległość do hotelu, nic, co można określić kompletnym luksusem. A jeśliby posiadać taki relaks na co dzień? Korzystać z powabów pięknej przyrody, zauważać dziewicze interesujące miejsca, a jednocześnie umożliwić sobie tak komfortowe warunki, jak w domu? Okazuje się, że zakup albo nawet wynajem houseboata zagwarantuje nam osiągnięcie wszystkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to rewelacyjna łódź. Została opracowana z myślą o umożliwieniu żeglarzom całkowitej wygody i funkcjonalności. Houseboat ma pomieszczenia, które zostały zaaranżowane tak, aby ich stylowy aranżacja jak również wysokiej jakości wyposażenie odpowiadały standardom wygodnego i ładnego niewielkiego mieszkania. Na dodatek wespół z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaplanowano też strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można ustawić leżaki i podziwiać piękne widoki wokół. Z bez wątpienia można stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania ewentualnego konsumenta.

Walory wypoczynku na houseboacie

na skutek tego, że houseboat jest dostosowany do całorocznego zamieszkania, daje zupełną swobodę w podróżowaniu. Możesz nawigować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej albo po prostu zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu ogromną ubaw z zamieszkania na łodzi odbierają zarówno amatorzy slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas bardzo dynamicznie. Houseboaty, jakie oferuje Eco Boats są wyposażone dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy w związku z tym zastopować się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać uroczą okolicę. Można więc zdecydowanie stwierdzić, że żeglując houseboatem jesteś niezależny i nieskrępowany od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet sterowanie łodzią jest nadzwyczaj bezproblemowe i nie wymaga szczególnych umiejętności. Mimo to w Eco-Boats.eu można wynająć houseboata wespół z obsługą sternika na kilkudniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa czy też określić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej powszechne staje się odkrywanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie przyrody. Żeglowanie houseboatem przynosi okazja nieustannego przestawania z przyrodą i to w niezmiernie swobodnym aspekcie. Można bowiem podziwiać urok mijanych pejzażów z pokładu łodzi, jak również nie ma przeszkód, by zejść na ląd i przechadzać się wśród zieleni.

Powinno się napomknąć, że houseboaty, które powstają w stoczni https://eco-boats.eu/houseboat posiadają napęd elektryczny. Znaczy to, iż spełniają wysokie wymagania ekologiczne, a zarazem są niedrogie w użytkowaniu.

Rejs houseboatem zatem to doskonała opcja na spędzenie wolnego czasu na łonie przyrody. Wskazane jest już zastanowić się o tym, jak spędzić majówkę lub wakacje. A może w ogóle pomyśleć o ucieczce od hałasu miasta i zamieszkać na łodzi?

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: