Pomoc psychoterapeuty

Przyszło nam żyć w takich czasach, gdzie mając możliwość kontaktu z milionami osób z całego Świata jesteśmy samotni, a każdy kolejny dzień, mimo kolosalnej dawki wszechdostępnych codziennie rozrywek oraz radości, sprawia wrażenie miałkiego i powtarzalnego.

Mnóstwo osób, czując się przytłoczonymi szybkim tempem życia i dawkami stresu, jakie fundują nam w dzisiejszych czasach pracodawcy czy inni pracownicy, popada w depresję bądź stany depresyjne. Logika podpowiada, że w wypadku, gdy i my upatrujemy u siebie takie właśnie symptomy, trzebaby bezzwłocznie zadbać o to, aby zagwarantowana była nam profesjonalna pomoc psychologiczna. Jednak, jak ujawniają statystyki, osoby z rozmaitymi zaburzeniami natury psychicznej, nie decydują się na spotkanie z psychologiem, a tym bardziej nie zgadzają się na to, by została im zapewniona psychoterapia. Bywa to spowodowane faktem, że ogólna świadomość o chorobach psychicznych jest niewielka, a każdy, kto odważy się pójść na taką wizytę, ryzykuje tym, że najbliżsi oraz znajomi niesłusznie będą postrzegać go za osobę prawdopodobnie niebezpieczną.

Ludzie decydujący się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy, obawiają się też, czy nie zostaną ośmieszeni przez pana lub panią terapeutę. Lublin a także inne duże miasta w Polsce to miejsca, gdzie w ostatnich latach powstało mnóstwo nowych poradni psychologicznych oraz psychiatrycznych. Zatem miejmy pewność, że psycholog ani psychiatra, tak jak każdy lekarz, w żadnym wypadku nie ośmieszy pacjenta. Jeśli natomiast z dokonanej terapii z konkretnym terapeutą nie będziemy zadowoleni, to zawsze możemy go zmienić. W pogotowiu czekają inni psycholodzy. Lublin jest dużym miastem, gdzie czasami nasz niemy krzyk oraz ciche nawoływanie o pomoc może w wirze codziennych spraw nie zostać dosłyszane, dlatego niezbędnym człowiekiem, który bez wątpienia pomoże uporać się z naszymi trudnościami jest psychoterapeuta. Lublin jest miastem ogromnych możliwości, ale także wielkich zagrożeń powiązanych z życiem w świecie współczesnym.

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: