Najlepsze kremy przeciwstarzeniowe do 40 zł

Zadaniem kremu przeciwstarzeniowego jest prewencja. Ma on na celu zapobiegnięcie procesom starzenia się skóry. Zatem jak znaleźć dobry i nie drogi krem przeciwstarzeniowy?

Krem przeciwstarzeniowy to coś innego, niż krem przeciwzmarszczkowy. Przykładem tego pierwszego są produkty L’Oreal Ekspert wieku. Ten drugi z kolei ma na celu wygładzenie skóry i częściowe wypełnienie zmarszczek. Odmienne zadania, które mają realizować te kosmetyki, są powodem różnic w ich składzie. Należy zatem o tym pamiętać, szukając specyfiku przeciwstarzeniowego, bo możemy kupić nieodpowiedni produkt, który nie spełni pokładanych w nim nadziei.

Czego spodziewać się w składzie, szukając kremu przeciwstarzeniowego?

Ważnym zadaniem takiego kremu jest ochrona skóry przed promieniami słonecznymi. Promieniowanie UV negatywnie wpływa na jej stan i zaburza przebiegające w niej procesy, przyczyniając się tym samym do przyspieszenia starzenia się. Dlatego powinniśmy zwrócić uwagę, czy w składzie znajdują się substancje odpowiedzialne za ochronę przed słońcem, na przykład witamina C i E.

W składzie takiego kremu powinny się także znaleźć kwasy glikolowy i hialuronowy. Pierwszy pochodzi z trzciny cukrowej, a jego zadaniem jest nawilżenie, wygładzenie i zmiękczenie skóry. Pokłady drugiego z kolei są charakterystyczne dla młodej skóry. Z czasem go ubywa, więc ważne jest, by uzupełniać jego braki.

Warte uwagi jest też to, czy krem zawiera pentapeptydy i retinol. Obie te substancje odpowiedzialne są za stymulację produkcji kolagenu. Ponadto, pierwszy opóźnia procesy starzenia i powstawanie nowych zmarszczek, a drugi przyspiesza regenerację komórek.

Ceny kremów przeciwstarzeniowych są bardzo rozbieżne. Niejednokrotnie kosmetyki tego typu potrafią przekroczyć próg 100 złotych. Warto jednak spojrzeć także na niższe półki cenowe. W tych kategoriach możemy dostać na przykład produkty L’Oreal Ekspert wieku, których koszt nie powinien przekroczyć 30 złotych.

L’Oreal Ekspert wieku

Odpowiedzią na zapotrzebowanie na kosmetyki przeciwstarzeniowe jest linia Ekspert wieku, stworzona przez znaną francuską markę L’Oreal. Kremy te dostosowane są do potrzeb skóry w różnych stadiach życia – 40+, 50+,60+ i 70+. Kosmetyki L’Oreal Ekspert wieku zapewniają potrójne działanie: redukują zmarszczki, ujędrniają skórę, a także ją odżywiają. Powinno się je stosować raz dziennie, rano, na twarzy i szyi. Niektórzy eksperci twierdzą, że dobry krem przeciwstarzeniowy można kupić za kilkanaście złotych. Warto więc zwrócić uwagę na ten niższy przedział cenowy, w którym możemy dostać produkty L’Oreal Ekspert wieku. Stosunkowo niewielkim kosztem możemy pozyskać wysokiej jakości preparat, który powinien spełnić oczekiwany rezultat.

 

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: