Lakiery hybrydowe są świetnym rozwiązaniem dla tych kobiet, które od swojego manicuru oczekują długotrwałego efektu i świetnej jakości. Choć nie są pozbawione wad, to jednak mają tak wiele zalet, że stosowane są przez miliony kobiet na całym świecie. Przedstawiamy zalety lakierów hybrydowych.

Czym są lakiery hybrydowe?

Jeszcze do niedawna jedyną opcją na przedłużenie trwałości manicuru było nałożenie tipsów, żelu lub akrylu. Metody te są niestety dość szkodliwe dla płytek paznokci, które z powodu tych zabiegów ulegają znacznemu osłabieniu. Obecnie panuje natomiast moda na manicure hybrydowe, wykonywany z użyciem lakierów hybrydowych. Ma on pewne zalety.

"Dłonie uważane są za wizytówkę człowieka, dlatego dbanie o ich stan powinno należeć do priorytetów każdego i każdej z nas. Szczególnie wyczulone na to powinny być panie, ponieważ one mają ogromne możliwości, takie jak malowanie paznokci. Jednym ze sposobów na piękne dłonie jest manicure hybrydowy, dzięki któremu płytka paznokcia prezentuje się niezwykle atrakcyjnie nawet po upływie 2 tygodni od aplikacji lakieru – wyjaśnia ekspert reprezentujący sklep internetowy SEOL COSMETICS".

Największe zalety lakierów hybrydowych

Choć mają też swoje wady, lakiery hybrydowe posiadają też całkiem spore zalety. Przede wszystkim:

  • pozbawiają nas problemu odprysków i ścierania – w odróżnieniu od klasycznych, lakiery hybrydowe odznaczają się wyjątkową trwałością, toteż nałożone mogą utrzymywać się nawet do 3 tygodni (zaleca się ich zdjęcie po 14 dniach, aby nie ryzykować przesuszeniem płytki),
  • długo wyglądają świeżo – lakiery hybrydowe nie zasychają, dzięki nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie formule, dzięki której są o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem od lakierów tradycyjnych (po upływie dłuższego czasu wciąż wyglądają jak świeżo zrobione),
  • brak problemów związanych ze schnięciem lakieru – lakiery hybrydowe, nałożone już na paznokcie, suszy się i utwardza pod specjalną lampą, której na wykonanie pracy wystarczy 120 sekund,
  • oszczędność czasu – choć sam proces malowania paznokci lakierami hybrydowymi jest długotrwały, to jednak (finalnie) daje on ogromną oszczędność czasu; wszystko zawdzięczać można trwałości tego typu lakierów, które mogą utrzymać się na płytce paznokcia o wiele dłużej, niż lakiery tradycyjne.

Podsumowując, lakiery hybrydowe mają sporo zalet, które przekonują do siebie coraz większą liczbę kobiet. Nie ma w tym niczego dziwnego – pomalowane przy pomocy tego rodzaju lakierów paznokcie wyglądają pięknie przez całkiem długi czas.

 

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: