Szacuje się, że zarządzanie kosztami zdrowotnymi związanymi z diagnozowaniem i leczeniem w czasie kryzysu koronawirusa wyniesie wiele miliardów złotych. Koszt ten jest pokrywany przez rząd, gminy firmy. Wsparcie to będzie obejmowało usługi zdrowotne w szpitalach publicznych, podstawową opiekę zdrowotną, opiekę nad osobami starszymi oraz wydatki na zdrowie społeczności, takie jak działania związane ze zdrowiem w ośrodkach opieki nad dziećmi.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: