Ciecierzyca, znana też jako cieciorka, jest jednym z cenniejszych składników zdrowej diety. Dlaczego warto sięgać po tę roślinę strączkową? W jaki sposób może ona wpływać na nasze zdrowie?

Ciecierzyca to wspaniały składnik diety wegańskiej, choć nie tylko jaroszom dieta z cieciorką jako częstym dodatkiem wyjdzie na dobre. Ten produkt to wiele ważnych dla ludzkiego organizmu składników odżywczych, witamin oraz składników mineralnych. Kto będzie często sięgać po ciecierzycę, ten może w prosty sposób poprawić swą formę. Dzięki temu dodatkowi można odpowiednio zadbać o swój przewód pokarmowy oraz ułatwić sobie odchudzanie. W cieciorce można też znaleźć spore ilości wartościowego białka oraz tak ważnych dla swego organizmu składników, jak nienasycone kwasy tłuszczowe. Wszystko to sprawia, iż zdrowa dieta z ciecierzycą jako stałym dodatkiem może nas rewelacyjnie wspomagać w walce z licznymi przypadłościami.

Regularne sięganie po przepisy na smaczne dania z cieciorką jako ważnym dodatkiem polecane jest osobom mającym problemy ze zbyt wysokim ciśnieniem oraz tym, którzy chcą się skutecznie rozprawić ze złym cholesterolem. Silniejsza odporność organizmu, dobra ochrona przed stresem – oto kolejne korzyści, dla których warto włączyć cieciorkę do swego menu. A im prędzej to zrobimy, tym lepiej.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: