Wiele kobiet zastanawia się, jak odzyskać młodzieńczy wygląd, zrewitalizować i nawodnić zmęczoną skórę? Nowością na rynku jest mezoterapia Nucleofill, która zapewnia głęboką regenerację skóry i może stanowić element profilaktyki anty-aging. Co warto wiedzieć o tym zabiegu odmładzającym na twarz?

Mezoterapia Nucleofill - na czym polega ten zabieg odmładzający?

Zabieg poprzedza wstępna konsultacja, podczas której omawiane są wskazania, przeciwwskazania, oczekiwania pacjentki i potencjalne efekty. Mezoterapia Nucleofill polega na iniekcji preparatu w wybranych przez specjalistę punktach, co pacjentka może odczuwać w postaci delikatnych ukłuć lub mrowienia. W wyniku zabiegu dochodzi do stymulacji fibroblastów, które zaczynają produkować więcej kolagenu typu 1 i elastyny. Warto dodać, że preparat Nucleofill wykorzystywany do mezoterapii igłowej jest naturalny i nie zawiera substancji uczulających. Zabieg nie jest bolesny, wykonuje go wykwalifikowany i doświadczony lekarz, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa procedury.

Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty mezoterapii igłowej Nucleofill należy skorzystać z serii 4 zabiegów wykonywanych w 2-4 tygodniowych odstępach czasu. Co ważne mezoterapia nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań ani okresu rekonwalescencji. Pacjentka może od razu wrócić do normalnego trybu życia, bez konieczności brania urlopu w pracy, czy ograniczania innych aktywności życiowych.

Wskazania do mezoterapii Nucleofill - kto najbardziej skorzysta na kuracji?

Dla kogo polecana jest mezoterapia Nucleofill oferowana m.in. w warszawskiej Klinice Miracki? To zabieg opracowany z myślą o kobietach, które chcą przeciwdziałać procesom starzenia skóry, walczą z:

  • utratą jędrności,
  • przesuszeniem,
  • spadkiem napięcia,
  • drobnymi zmarszczkami,
  • szarością i niedotlenieniem skóry.

Dzięki temu innowacyjnemu zabiegowi na twarz skóra zostaje dogłębnie nawilżona, zagęszcza oraz ujędrniona - odzyskuje zdrowy, naturalny blask. Decydując się na kurację, możemy też poprawić owal twarzy, uzyskując bardzo naturalny efekt. Zabieg Nucleofill (dzięki precyzyjnym iniekcjom) powoduje silną biostymulację i głęboką odnowę skóry. Po zaaplikowaniu preparatu Nucleofill substancje wchodzące w jego skład działają na trzech poziomach:

  • liftingu,
  • nawilżenia,
  • antyoksydacji.

Ten rewolucyjny zabieg anti-aging wykazuje działanie antyoksydacyjne - Nucleofill niszczy wolne rodniki, które przyspieszają starzenie się skóry.

Mezoterapia Nucleofill - kiedy zobaczymy pierwsze efekty?

Po jakim czasie są widoczne pozytywne zmiany w postaci odmłodzenia i poprawy kondycji skóry? Wyraźna poprawa nawilżenia skóry jest odczuwalna praktycznie od razu po zabiegu mezoterapii igłowej. Natomiast na ostateczny efekt dogłębnie zregenerowanej skóry trzeba poczekać około 6 tygodni.

Mezoterapia Nucleofill a alternatywne zabiegi odmładzające

Jakie inne zabiegi odmładzające są skuteczne, polecane przez specjalistów medycyny estetycznej oraz chwalone przez pacjentki? Świetne rezultaty daje mezoterapia kolagenowa z użyciem preparatu Nithya, który uzupełnia ubytki kolagenu związane z naturalnym procesem starzenia i mobilizuje komórki do wytwarzania własnych składników strukturalnych. Zabieg pozwala zregenerować, rozświetlić i odmłodzić skórę twarzy w małoinwazyjny oraz spektakularny sposób. Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjentka nie doświadcza bólu ani dyskomfortu.

Inną, rekomendowaną procedurą jest mezoterapia z użyciem preparatu Neuvia Hydro Deluxe. Kwas hialuronowy wprowadzony na drodze iniekcji aktywuje produkcję kolagenu, spłyca drobne zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i bardzo dobrze nawilża. Mezoterapia Neuvia jest krótka, trwa maksymalnie kilkanaście minut, nie wymaga rekonwalescencji, a rezultaty finalny jest bardzo naturalny.

W przypadku innych pytań odnośnie mezoterapii Nucleofill lub innego zabiegu odmładzającego zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.

Kontakt

Clpik-studio.pl
ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
tel.
606 28 10 23
tel:
81 473 2011
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Informacje

Serwis Clipik-studio.com.pl jest własnością firmy Sitte.pl. Wszystkie zamieszczone artykuły oraz materiały są chronione prawami autorskimi i nie można ich kopiować bez zgody naszej firmy. Jeżeli mają Państwo ciekawe materiały i chcą je opublikować na łamach serwisu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy na: